Başkan Çakır Mengücelide Mahalleliler İle Bir Araya Geldi

 

Erzincan Belediyesi Mahalle Meclis toplantılarına devam ediyor. 6 Kasım Çarşamba günü saat 18.30 da Mengüceli Mahallesi Vali Recep Yazıcıoğlu İlköğretim Okulunda yapılan ve 150 kadar mahallelinin katılımı ile gerçekleşen Meclis toplantısı,  Mengüceli Mahallesi muhtarı Reşat Bağdaş'ın açılış konuşması ile başladı.

Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır'a ve ekibine bu tür organizasyonlar düzenleyip halkı dinledikleri ve Mengüceli Mahallesine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Bağdaş, mahallenin genel problemlerinden bahsetti. 

Bağdaş'ın konuşmasının ardından Başkan Çakır " Bu toplantıların demokratik hakların kullanımı anlamında sürdürülebilir bir hale getirilmesi kanaatindeyiz. Sizler şehrimizdeki günlük hizmetlerin sürdürülmesinin yanında kentsel yaşam kalitesinin artırılması ve dünya standartlarının üzerine çıkarma görevini bizlere verdiniz. Bizler sizlerden aldığımız güçle elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalışıyoruz."Dedi.

Konuşmaları takiben mahalle sakinleri söz aldı ve mahallenin genel problemlerinden bahsettiler. Mahallede yapılan çalışmaları anlatan sunumlar ile mahallenin dünü ve bu günü değerlendirilirken, kısa bir de film gösterime sunuldu.

 • Türkiye Büyük Millet Meclisi
  TBMM
 • T.C. Başbakanlık
  T.C. Başbakanlık
 • Ak Parti
  Ak Parti
 • Erzincan Belediyesi
  Erzincan Belediyesi
JoomShaper