Başkan Çakır Esnafla Buluştu

 

Erzincan Belediye Başkanı Yüksel Çakır, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. 8 Eylül günü Alparslan Türkeş İş Merkezinde gerçekleşen ziyaret de Başkan Çakır'a Belediye Meclis Üyesi ve Başkan Yardımcısı Osman Terzioğlu da eşlik etti.

Mülkiyeti Erzincan Belediyesine ait olan iş merkezinde dış cephe yenileme çalışmaları yaptıklarını ifade eden Çakır, esnaftan çarşı ile alakalı talep ve önerileri aldı. Bu güne kadar belediye olarak yürüttükleri her çalışmada o konunun taraflarının, paydaşlarının, vatandaşların her türlü görüş ve önerisini aldıklarını ve çalışmaları bu doğrultuda yürüttüklerini belirten Çakır, 4,5 yıl boyunca haftanın en az iki günü esnafı ziyaret ettiklerini hatırlattı. Çakır sözlerini şöyle sürdürdü:

Bu alanda önemli yatırımlar yaptık. Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesini yeniledik. İş Merkezinin dış cephesini ve tabelalalrını yeniledik. Ayrıca iş merkezinin güneyindeki alanı bir bütün olarak ele alıp burayı bir meydana dönüştürdük. Merdivenleri ile, andezit kaplı meydanı ile bu bölge prestijli bir bölgeye dönüştü.

Alparslan Türkeş İş Merkezi Esnafı da Erzincan Belediyesinin işmerkezine çaktığı her çiviyi kendilerine sorarak çaktığını, bu yöndeki bir yönetim anlayışından memnun olduklarını ifade ettiler.

 • Türkiye Büyük Millet Meclisi
  TBMM
 • T.C. Başbakanlık
  T.C. Başbakanlık
 • Ak Parti
  Ak Parti
 • Erzincan Belediyesi
  Erzincan Belediyesi
JoomShaper